8 důvodů, proč byste měli vždy spát nazí. Předposlední důvod vás překvapí nejvíce


Je na čase, abychom se pohnuli kupředu a udělali změnu. Začněme spát v rouše Adamově, proč je ta nahota lepší? V širokém spektru nedávných hitů je asi tento nejlepší. Nahota má výhody ve spojení s životním stylem. Nyní všichni samozřejmě víme, že je to vhodné zařadit do naších spánkových návyků. Zatímco někdo spí nahý přirozeně, druhá skupina lidí je oblečená a ztrácí celou řadu zdravotních výhod.

Jste jedním z nich? Dejte nám vědět v komentářích!

Důvod 1: Bude se vám lépe spát

spaninah1


Věděli jste, že vaše teplota musí klesnout o půl stupně aby vaše tělo upadlo do hlubokého spánku? Pokud jste při spaní oblečení, je to pro vaše tělo mnohem těžší uregulovat teplotu i o půl stupně níže, takže místo toho aby si tělo více odpočinulo musí více bojovat se zahříváním. Proto spěte nazí

Důvod 2: Je to lepší pro vaše přirození

spaninah2

Určitě jste slyšeli, že pevný materiál ale i blůza poskytuje úrodnou půdu pro bakterie a dokonce v krajních mezích může způsobovat i kvasinkovou infekci.

Důvod 3: Bude se to líbit vaší polovičce

spaninah

Buďme k sobě upřímní, kdo by nechtěl vidět svého partnera nahého. Každý partner je šťastnější pokud vedle sebe usíná v nahotě.

Důvod 4: Dokážete vstávat dříve a cítíte se více svěží

spaninah3

Budete samy překvapení, když ráno vyskočíte z postele bez pyžama a budete se cítit lépe! Budete se cítit svěžejší, nebudete tolik spocení a těch výhod v tomhle je mnohem více.