Na zemi našla spícího a opuštěného pejska s plyšovou hračkou. Když přišla k němu blíž, neuvěříte co se stalo!


Ve světě existuje mnoho úžasných lidí. Jsou to dobrovolníci, kteří pracují v neziskových organizací a jedna z nich s názvem „Opuštěné psi“ funguje díky nim! Svůj drahocenný čas a vlastní peníze investují do záchrany opuštěných psů.

V okolí Houstonu, je velký problém s opuštěnými pejsky, problém je hlavně v lidech, protože je kvůli nedostatku času jednoduše opustí. Za jediný rok se jim podařilo zachránit 864 psů. Tito dobrovolníci hledají pro pejska jejich budoucí domov, který jim zajistí milující rodinu. Při takových akcích se podařilo jedné dobrovolnický zachytit něco překrásné a zároveň dojemné.
Tato jedna fotka, se psem je jen maličký problém ve srovnání s dalšími pejsky v této oblasti.Tento pejsek se chtěl k něčemu přitulit aby se cítil bezpečnější.

Dobrovolníci si chtěli tohoto pejska vzít k sobě ale měli už přeplněnou dodávku. Okamžitě chtěli všechny věci z ní odnést a co nejdříve se k pejskovi vrátit.

Naneštěstí, když se vrátili zpět pejsek byl pryč. Později se dobrovolníci dozvěděli, že pejsek patří 89-letému Calvinu, který tiše potvrdil, že pes je jeho, ale někdy se pejsek rozhodne od něj odejít a žít na ulici.

Dobrovolníci se ale přece rozhodoli pomoci Calvinu a tak ho osvobodili od některých veterinárskych poplatků.

DALŠÍ FOTOGRAFIE ➔

Vše dopadlo skvěle a Calvin se nakonec pejska vzdal, aby mu zajistil domů, který mu sám nedokáže zajistit. Jeden pes je zachráněn ale ve světě je plno pejsků, který domů stejně potřebují, jakož i lidé nebo zvířátka. Každý potřebuje lásku a domů, aby svůj život dokázal radostněji prožívat. Dokážete si představit a pomáhat pejskem ve vašem okolí?