Skořicová maska ​​Vás zbaví pigmentových skvrn, jizev, akné a vrásek již po druhém použití.


Některé léčebné postupy zanechávají při léčbě akné nevzhledné jizvy a skvrny. Proto potřebujete pomoci, která vyřeší Váš problém. Máme pro Vás masku, která je skutečnou spásou.

Pokud máte nerovnou nebo problematickou pleť, jizvy, tečky od akné, vrásky, či jiné problémy, pravidelné používání této masky je pro Vás to pravé.

Každá ingredience má svůj smysl a účel. Celkem působí osvěživě, nechávají pokožku jemnou a hladkou. Rozhodně jde o jednu z nejúčinnějších přírodních masky, které si zamilujete.

ingredience:

1 lžička medu
1 lžička čerstvé citronové šťávy
1/2 lžičky skořice
1/2 lžičky muškátového oříšku

maska11


Příprava:

Všechny suroviny smíchejte.

Pokud máte citlivou pleť, citrónovou šťávu rozřeďte nebo vynechejte. V daném případě můžete přidat trochu víc medu, aby byla směs hustší.

Ba co navíc, med rozšiřuje cévy a proto není tato maska ​​vhodná pro lidi trpící cévními onemocněními. Med proto vyměňte za bílý nebo zelený jíl. Směs zpracujte do požadované konzistence.

instrukce:

Směs aplikujte na tvář, ale vyhněte se očnímu okolí a ústům. Nechte působit 30 minut, nejméně však 10 minut. Brnění pocítíte prvních 5 minut. Pak zmizí. Masku omyjte teplou vodou a obličej si nakrémujte krémem, který používáte.

Masku nikdy nepoužívejte jako peeling!