Takto se sami dokážete zbavit bolesti zubů během několika minut!


Bolest zubů, nic příjemné a nejčastěji za to může zubní kaz. Bakterie v ústní dutině jsou ty, které vznikají ze škrobů a cukrů, které jíme. Představujeme Vám několik tipů jak se zbavit nesnesitelné bolesti zubů. Vyberte si ten svůj a vyzkoušejte když Vás zub zabolí. Doufejme, že to nebudete potřebovat.

listy máty

Žvýkejte mátové lístky, ty Vám jistě pomohou přežít to první stadium bolestí. Pokud nemůžete sehnat čerstvé lístky máty tak můžete použít i ty sušené.
zbavitbolestizubu1

guava

Vezměte si do úst 2 lístky guavy. Do vařící vody přidáte sůl a guavové listy a tak si vytvoříte vlastnoruční ústní vodu. Když voda vychladne můžete ji používat.

kurkuma

Na bolavý zub nanesete účinnou pastu. Smíchejte několik kapek hořčičného oleje a půl lžičky kurkumy. Nechte to všechno na zubu působit 15 minut, pak ústa vypláchněte. Opakujte, dokud se bolest neztratí.

cibule

Cibule je zelenina, která má silné a účinné antimikrobiální a antiseptické vlastnosti. Vše co potřebujete je si ji vzít do úst a žvýkat
zbavitbolestizubu2

ledové kostky

Ledové kostky Vás zbaví bolesti zubů. V první řadě je třeba rozdrtit kostky ledu a přiložit si ji na obličej jako studený obklad Pomůže to určitě, dokonce můžete aplikovat výplach úst ledovou vodou.

Teplá voda a sůl

Potřebujeme: 1 polévková lžíce soli a 1 sklenici teplé vody. Použití této směsi je zcela jednoduché, stačí pořádně propláchnout ústní dutinu a otok s bolestí ustoupí. Zaručené.

Léčba infekce olejem

Vše co potřebujete pro zbavení se infekce zubu je držet v ústech alespoň 15 minut 2 lžíce oleje. Olej sníží pravděpodobnost infekce zubů, zápach z úst a žité zuby. Ale co je nejdůležitější, zničí také všechny škodlivé bakterie.

Sůl a pepř

Tyto dvě složky jsou úžasné v léčbě bolesti zubů, protože mají vynikající antibakteriální vlastnosti. Můžete si vyrobit vlastní domácí zubní pastu .. Je třeba smíchat stejné množství soli a koření s malým množstvím vody. Pak ji nanesete na zuby a nechte chvíli působit. Po několika minutách vypláchněte ústa vodou.

zbavitbolestizubu3

česnek

Pro tento domácí lék je třeba smíchat jednu polévkovou lžíci soli s jednou polévkovou lžící česnekového prášku nebo stroužkem česneku. Pak směs naneste na zub který vás bolí. Aplikujte několik dní dokud bolest neustoupí. S klidným svědomím doporučujeme česnekovým stroužky žvýkat, abyste dosáhli lepší výsledek.

hřebíček

Tento lék se dá nahradit i dvěma stroužky prolisovaného česneku smíchaného s olivovým nebo jiným rostlinným olejem. Také si však můžete vyrobit ústní vodu a to tak, že do sklenice vody přidáte pár kapek hřebíčkového oleje.